* AKTUALNOŚCI

Czwartek 6 grudnia
WAŻNE: W PUCHARZE ZE ŹRÓDŁEM KROŚNICA

W siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się dziś losowanie 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Wśród pozostających na placu boju 16-tu klubów znalazł się również namysłowski Start, którego los skojarzył ze Źródłem Krośnica. Informujemy, że nasz najbliższy rywal po rundzie jesiennej obecnego sezonu zajmuje 14. miejsce w grupie I opolskiej klasy okręgowej (a więc tej samej, w której 3. pozycję okupują rezerwy NKS-u). Dodajmy, że mecze tej fazy rozgrywek (zamiennie zwanej też III rundą) zaplanowano na 9 marca 2013 r. (sobota) o godz. 14:00. W przypadku spotkania z udziałem czerwono-czarnych gospodarzem zawodów będzie ekipa z Krośnicy.
Poniżej prezentujemy kompletny zestaw par 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski w edycji 2013/14 (na pierwszej pozycji podano gospodarzy). W Namysłowie cieszymy się, że los był dla nas łaskawy. Tymczasem na prawdziwy hit - z racji kibicowskich tradycji - zapowiada się mecz Chemika Kędzierzyn-Koźle z opolską Odrą. Już dziś możemy napisać, że potyczka ta o kilka długości przesłoni wszystkie pozostałe. Jednocześnie przypominamy, że o przejściu do kolejnej rundy decyduje tylko jedno spotkanie. W przypadku remisu zarządzana jest dogrywka 2 x 15 minut, natomiast jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, to wówczas o awansie rozstrzyga konkurs rzutów karnych. [KK]

P.S. Chętnych do obejrzenia przebiegu dzisiejszego losowania odsyłamy na stronę internetową "Nowej Trybuny Opolskiej" (kliknij TUTAJ ).

1/8 FINAŁU - 9 marca 2013 r. (godz. 14:00)