Namysłów, dn. 22.09.2012 r. (sobota) - godz. 16:00

NKS START NAMYSŁÓW - SWORNICA CZARNOWĄSY 2-1 (0-1)

0-1 Żołnowski 5' głową (gol samobójczy)
1-1 P.Pabiniak 55' (asysta Szpak)
2-1 Samborski 60' (asysta P.Pabiniak)

NKS START: Kuleszka - Zalwert, Kozan [k], Żołnowski, Łątka - Bonar, Szpak - Tchouague (69.Józefkiewicz), P.Pabiniak (83.Wróblewski), Jordan (46.Fabiszewski) - Samborski (89.Maryniak).
Rezerwowi: Rozmus, Kamil Błach, Zajączkowski.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: czerwone (z czarnymi wypustkami).

SWORNICA: Bella - Dłutowski, Kołodziej, Jeleniewski (86.Bębas), Szwed (89.B.Steczek), Szydziak (71.Paliszewski), Sikorski, A.Steczek, Kurc, K.Kowalczyk, Scisło [k].
Rezerwowi: Minkiewicz, Semik, Zmuda, Franek.
Trener: Wojciech LASOTA.
Stroje: granatowe.

Sędziowali: Szymon Skowroński (jako główny) oraz Marcin Stoń i Sebastian Hutny (wszyscy KS Tychy).

Żółte kartki: Szpak (66.), Józefkiewicz (79.), Zalwert (81.), Samborski (81.) - Kołodziej (80.).

Widzów: 150.

Mecz trwał: 95 minut (46+49).

W dzisiejszym spotkaniu namysłowski Start pokonał Swornicę Czarnowąsy 2-1. Do przerwy czerwono-czarni, po samobójczej bramce Żołnowskiego, przegrywali 0-1. Na szczęście po zmianie nasi ulubieńcy odwrócili losy spotkania. W 55' kapitalnego gola strzelił P.Pabiniak, natomiast 4 minuty później decydujący cios zadał Swornicy Samborski.
W piątkowej zapowiedzi wspominaliśmy, że I połowa odbywać się będzie w okresie astronomicznego lata, natomiast w drugich 45 minutach obie jedenastki rywalizować już będą jesienią (która nadeszła o 16:49). Tym sposobem tytułowa końcówka lata należała do gości, natomiast początek jesieni, jak i cały mecz, padł łupem Startu! Dodajmy, że było to drugie z rzędu zwycięstwo naszego zespołu w meczu o III-ligowe punkty.