Prószków, dn. 21.09.2012 r. (piątek) - godz. 17:00

POMOLOGIA PRÓSZKÓW - NKS START NAMYSŁÓW 4-1 (2-1)

1-1 ??? 30'
2-1 ??? 45'
3-1 ??? 65'
4-1 ??? 80'

NKS START: Zając (60.Dumański) - Gąska, Bieniawski, Drapiewski, Tistek, Adrian (75.M.Smolarczyk), Ptak, Sarnowski, Felbel (46.Kulej), K.Smolarczyk, Pukas.
Trener: Andrzej PIWOWARCZYK.

W ostatni piątek zakończyła się piękna seria juniorów starszych Startu Namysłów. Do meczu z Pomologią namysłowska młodzież, występująca w najwyższej klasie rozgrywkowej województwa, mogła pochwalić się passą 6-ciu kolejnych zwycięstw. Niestety, wizyta w Prószkowie nie będzie zbyt mile przez naszych chłopców wspominana. Owszem, czerwono-czarni w I połowie objęli prowadzenie za sprawą Pukasa, jednak lepiej dysponowani gospodarze zdołali jeszcze przed przerwą dwukrotnie odpowiedzieć. W drugich 45 minutach rozpędzona Pomologia dołożyła dwa kolejne trafienia i ostatecznie rozbiła Start 4-1.
Dzięki wygranej, gracze Pomologii zluzowali namysłowian na pozycji wicelidera. Natomiast podopieczni trenera Piwowarczyka spadli na 4. miejsce. Mamy jednak nadzieję, że przegrana z jednym z faworytów ligi nie obniży morale czerwono-czarnych i Ci w kolejnych spotkaniach będą chcieli potwierdzić, że zasłużenie określani są mianem rewelacji rozgrywek. [KK]