* ARCHIWUM - 15-30 LISTOPADA 2008 R. *
 * AKTUALNOŚCI

Niedziela 30 listopada
ZALEGŁOŚCI

Przerwa między rundami, to dobra okazja do nadrobienia zaległości. Dlatego prezentujemy dziś foto-relację z meczu, który umknął nam podczas rundy jesiennej. Konkretnie chodzi o spotkanie Piast Brzeg - NKS Start (0-1), rozegrane pod koniec października (25.10.br.).
Zdjęcia wykonał nasz stały współpracownik Pysio. Nie dysponował on jednak w pełni profesjonalnym sprzętem, dlatego niektóre z fotek nie są najwyższej jakości. Niemniej foto-relację warto obejrzeć, a zamieściliśmy ją tradycyjnie w dziale GALERIA. Obrazy z brzeskiej batalii moża również obejrzeć klikając TUTAJ. [KK]

Piątek 28 listopada
JESIENNE NAJ...

Opolscy V-ligowcy kilkanaście dni temu zakończyli zmagania w rundzie jesiennej. Piłkarze i trenerzy udali się na zasłużony odpoczynek. Jednak nie dla wszystkich koniec pierwszej części sezonu oznacza zwolnienie tempa. Na pewno nie dla portalu startnamyslow.pl.

Środa 26 listopada
PIERWSZE SENSACJE

W ostatni weekend drużyny z Opolszczyzny rozegrały mecze w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Wśród 63 ekip znalazł się również namysłowski Start, który zmierzyć się miał z ekipą Małejpanwi Ozimek (na co dzień rywalizującej w klasie okręgowej). Miał, to odpowiednie określenie, bowiem na skutek ataku zimy spotkanie nie doszło do skutku.

Poniedziałek 24 listopada
POWIEDZIAŁ PO ODWOŁANIU MECZU
(Małapanew - NKS Start)

- Panie trenerze, prosimy o kilka słów komentarza do meczu, który się... nie odbył.
Krzysztof GNACY (trener Startu Namysłów): - Sądzę, że arbiter główny podjął dziś słuszną decyzję o odwołaniu zawodów. Boisko w Ozimku nie było przygotowane do gry.

KONFRONTACJA UZNANYCH FIRM

Od kilku dobrych tygodni w piłkarskim Namysłowie panuje radość. Kibice na Opolszczyźnie doskonale wiedzą dlaczego. "Czerwono-czarni", to aktualny wicelider V ligi opolskiej (nazywanej IV ligą), ze sporymi nadziejami na przyszłoroczny awans. Oczywiście nadzieje pokładane są w piłkarzach głównie przez ich kibiców, a do samej promocji droga jeszcze daleka.

ZDJĘCIA Z LIGOWEGO FINISZU

Zgodnie z zapowiedzią, prezentujemy dziś foto-relację z ostatniego meczu rundy jesiennej V ligi opolskiej, w którym Start Namysłów pokonał OKS Olesno (1-0). Przypominamy, że dzięki wygranej namysłowianie przerwę zimową spędzą w roli wicelidera.
Zapraszamy do zapoznania się z fotkami, które oglądać można w dziale GALERIA lub klikając TUTAJ . [KK]

Czwartek 20 listopada
ZNAMY SĘDZIEGO SOBOTNIEJ GRY

W sobotę "czerwono-czarnych" czeka ostatni mecz w roku 2008. W Ozimku Start zagra z miejscowym klubem Małapanew (klasa W), w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa (1/32 finału). Znamy już rozjemcę tej ciekawej konfrontacji. Będzie nim Pan Władysław Łężny z Kluczborka. [KK]

OKIEM GOSPODARZY (o meczu NKS Start - Olesno)

- Rafał, prosimy o Twój komentarz do meczu.
Rafał ŻOŁNOWSKI (obrońca Startu Namysłów): - Nie grałem w całym spotkaniu, więc trudno mi oceniać drugą połowę. Poza tym jestem najmłodszym zawodnikiem w zespole i nie chciałbym wychodzić przed szereg.
- Oceń zatem rundę jesienną Startu.

Środa 19 listopada
ZDJĘCIA Z POŻEGNANIA JESIENI

Dziś na FORUM naszego portalu prezentujemy zapowiedź foto-relacji z ostatniego ligowego meczu "czerwono-czarnych" w tym roku. Przypominamy, że w sobotę Start podejmował w Namysłowie OKS Olesno i po meczu o dwóch obliczach, pokonał rywali 1-0 (gol Suchockiego).
Pełną galerię (autorem Artur Musiał) z sobotniej victorii zamieścimy na naszej www pod koniec tygodnia. [KK]

WAŻNE 3 PUNKTY /JUNIORZY STARSI/

Pogórze, 15.11.2008 r. - godz. 11:00
POLONIA POGÓRZE - NKS START NAMYSŁÓW 1-2 (1-0)
1-0 ??? 28', 1-1 Bojarzyński 48', 1-2 Łuniewski 53'.

Wtorek 18 listopada
OKIEM GOŚCI (o meczu NKS Start - Olesno)

- Jak wyglądało dzisiejsze spotkanie z Pańskiej perspektywy?
Marcin GAJDECZKA (bramkarz OKS Olesno): - Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu słaba. Po błędach obrony straciliśmy gola już w 4 minucie. Mieliśmy też sporo szczęścia, gdyż w kilku innych sytuacjach piłkarze namysłowskiego Startu mogli zdobyć kolejne gole.

Poniedziałek 17 listopada
POWIEDZIELI PO MECZU (NKS Start - Olesno)

- Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie gospodarze mogli zdobyć co najmniej kilka goli, ale skończyło się tylko na jednym. Z kolei po przerwie spotkanie przebiegało pod dyktando Olesna.
Zbigniew BIENIAS (trener OKS-u Olesno): - Potwierdzeniem Pana słów była ogromna radość namysłowskich zawodników po meczu.

Niedziela 16 listopada
SŁUSZNIE, NIESŁUSZNIE

W natłoku ważnych informacji dopiero na dziś przesunęliśmy podsumowanie sondy, która przed tygodniem pojawiła sie na naszym portalu. Przypominamy, że w ankiecie zadaliśmy pytanie dotyczące słuszności (bądź nie) decyzji Zarządu Klubu, związanej z podtrzymaniem zamknięcia stadionu w meczu z LZS-em Obrowiec...

DWIE RÓŻNE POŁOWY (relacja z meczu NKS Start - Olesno)

Ostatnie w tym roku ligowe spotkanie "czerwono-czarnych" miało być ukoronowaniem ich znakomitych jesiennych występów i postawieniem przysłowiowej "kropki nad i". Po przerwie (w 2 meczach), na namysłowskim stadionie mieli zagościć również kibice.