OLT: Start Namysłów - Piast Strzelce Op. 3-1

Odsłony: 8320

Doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa w sezonie czerwono-czarnej ekipy trampkarzy! W piątkowym spotkaniu nasi chłopcy 3-1 pokonali Piasta, kasując w ten sposób

6-meczową bessę porażek. Pierwsza połowa nie zapowiadała sukcesu, gdyż to goście posiadali przewagę, stwarzając sobie aż 5 klarownych (!) okazji bramkowych. Na szczęście dla nas, ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Namysłowianie odpowiedzieli dwiema groźnymi akcjami, z których jedną określić można jako stuprocentową. Na przerwę obie jedenastki zeszły przy bezbramkowym remisie. Po zmianie stron mecz się wyrównał, jednak to podopieczni Damiana Zalwerta mogli cieszyć się z sukcesu, gdyż strzelili 3 gole przy jednej skutecznej odpowiedzi strzelczan. Piłkarsko obie jedenastki nie odstawały od siebie, ale pod względem wolicjonalnym zdecydowanie lepiej prezentowali się czerwono-czarni i stąd nagroda po końcowym gwizdku w postaci wygranej. Zaraz po przerwie prowadzenie Startowi dał Mateusz Golonka. Goście wyrównali, jednak ponowne trafienie autora pierwszego gola lekko ich podłamało. Z kolei bramka na 3-1 (autorem Adrian) ostatecznie przesądziła o końcowym rezultacie. [DZ]

Namysłów, dn. 17.10.2014 r. (piątek) – godz. 15:30
7. kolejka Opolska Liga Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – PIAST STRZELCE OPOLSKIE 3-1 (0-0)

1-0 Mateusz Golonka 43’ (asysta Wierzbicki)
1-1 ??? 54’
2-1 Mateusz Golonka 60’ (bez asysty)
3-1 Adrian 66’ (asysta Wierzbicki)

NKS START: Okularczyk – Stachurski, Czuczwara, Burnecki, Sikora – Biliński, Adrian, B.Pisuła, Kilan – Szopa, Mateusz Golonka.
Na zmiany wchodził: Wierzbicki.
Trener: Damian ZALWERT.