OLJM: Start Namysłów - MKS Kluczbork 2-1

Odsłony: 10083

Zwycięstwo nad wiceliderem z Kluczborka nie przyszło namysłowskim juniorom łatwo. W wyrównanym meczu czerwono-czarni okazali się zespołem skuteczniejszym i w nagrodę,

niespodziewanie dla konkurencji, sięgnęli po 3 punkty. Nasz zespół prowadzenie objął przed przerwą za sprawą Manna. Z kolei jeszcze w tej samej odsłonie na 2-0 podwyższył Wojciech Czech. W drugich 40 minutach goście ambitnie dążyli do korekty rezultatu, lecz poza trafieniem z 66’ (po rozegraniu rzutu wolnego), nic więcej nie wskórali. W kilku innych sytuacjach Startowi dopisało trochę szczęścia, ale wobec końcowego rozstrzygnięcia, przebieg gry zszedł momentalnie na plan dalszy. Cieszy sukces, ale też walka i zaangażowanie młodych namysłowian w grę. [ZK]

Namysłów, dn. 12.10.2014 r. (niedziela) – godz. 11:00
9. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – MKS KLUCZORK 2-1 (2-0)

1-0 Mann 14’
2-0 W.Czech 29’
2-1 ??? 66’

NKS START: Zacharski – Kowalczyk, B.Kurzawa, Adrian, K.Kurzawa – K.Matłosz (75.R.Czech), Chrabański (65.Kozłowski) – Mann, Świerczyński, Graf (41.Golonka) – W.Czech.
Trener: Zbigniew KONWANT.