OLJM: Start Namysłów - Sparta Prudnik 1-3

Odsłony: 8672

Namysłowska młodzież nieudanie zainaugurowała rozgrywki Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych w sezonie 2014/15. W premierowej grze czerwono-czarni

ulegli rywalowi z Prudnika 1-3. Nasz zespół nie zaprezentował się optymalnie. Wpływ na słabszą postawę chłopców mogły mieć trudy zgrupowania, z którego Ci wrócili dniu wczorajszym. W pierwszej połowie obie jedenastki toczyły dosyć wyrównany pojedynek i ta część zakończyła się bezbramkowym remisem. Niestety, w drugich 40 minutach Sparta w ciągu 11 minut strzeliła 3 bramki i było po meczu. Pierwsze trafienie „Spartanie” zdobyli po wyraźnym spalonym, niezauważonym przez arbitra. Natomiast dwa kolejne gole dla gości padły w wyniku prostych błędów indywidualnych gospodarzy. Honorową bramkę dla czerwono-czarnych zdobył w końcówce Wojciech Czech (pewnie egzekwując rzut karny). [ZK]

Pozostałe wyniki 1. kolejki: Pomologia Prószków - MKS Kluczbork 3-0. Mecze Polonia Nysa - Hattrick Głuchołazy oraz Stal Brzeg - MOSiR Opole przełożono na inne terminy.

Namysłów, dn. 24.08.2014 r. (niedziela) – godz. 11:00
1. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – SPARTA PRUDNIK 1-3 (0-0)

0-1 ??? 58’
0-2 ??? 65’
0-3 ??? 69’
1-3 Czech 76’ rzut karny

NKS START: Patryk Zacharski – Jakub Adrian, Wojciech Czech, Kacper Golonka, Bartosz Kurzawa, Kacper Kurzawa, Jakub Mann, Jakub Środoń, Maciej Świerczyński, Szymon Szczygieł, Jarosław Wojciechowski.
W II połowie weszli: Jacek Graf, Mateusz Kowalczyk, Krystian Matłosz, Damian Wrzesiński, Patryk Chrabański.
Trener: Zbigniew KOWNANT.